• abnner

Na kontaktoni

NA KONTAKTONI

 

Lannx Bio & Med Co., Ltd.

 

Kati i 5-të, Blloku F, Qendra Ndërkombëtare Bantian, Distrikti LongGang, Shenzhen, Kinë

 

Para shitjes:sale@lannx.net

Pas shitjes:service@lannx.net

Bëhu agjenti ynë:agent@lannx.net

 

Çfarë është:+85261073593

Linja telefonike VIP:+8613006618487

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
Na kontaktoni

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?