• абннер

Контактирајте не

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

 

Lannx Bio & Med Co., Ltd.

 

5-ти кат, блок F, меѓународен центар Бантиан, округ ЛонгГанг, Шенжен, Кина

 

Пред продажба:sale@lannx.net

По продажба:service@lannx.net

Бидете наш агент:agent@lannx.net

 

Што е:+85261073593

ВИП телефонска линија:+8613006618487

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја
Контактирајте не

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?